#1 2009-10-02 18:31:26

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Moja May-ka ^ ^

Imię: May
Pochodzenie: Linfea
Moc: Woda
Charakter: Nieśmiała, czasem trochę złośliwa
Wygląd: Włosy-Kasztanowe proste włosy i skośna grzywka.
             Oczy-niebieskie
Transformacja: Granatowa, błyszcząca mini-spódnica i granatowy top do brzucha + legginsy ^^

-----------------------------------------------------------------------
Moja przygoda (dotychczasowa ^^)

Dzisiaj wcześniej wstałam. Jak można przegapić taki ładny poranek?! Dzisiaj pierwszy raz zobaczę nową szkołę- Alfeę. Już nie mogę się doczekać. Wychodzę do parku trochę pospacerować...
Siadłam na jednej z ławeczek i patrzyłam na bawiące się dzieci...
Jedno z nich przewróciło się i głośno płacze. Podeszłam  do niego,  wyczarowywuję mu cukierka i pocieszam.
Dziecko jest trochę zdziwione,ale przyjmuje cukierka i odbiega.Spoglądasz na zegarek - 10:00 ,myślisz "za  godzinę mam pierwszę lekcję .Wracam do domu.
Poszłam do mamy, żeby wyczarowała mi portal do Magix. Po chwili jestem na miejscu... W Alfei!! Co za piękne miejsce!! Za parę minut przyjdzie na plac Pani dyrektor i rozpocznie nowy rok szkolny...
Również idę z nimi, bo jestem ciekawa co się dzieje... wchodzimy do gabinetu dyrki, a tam- widoczne ślady walki i porozwalane meble.
W korytarzu widzę 3 cienie biegnące ku wyjściu .Jako jedyna je zauważam ,biegnię za nimi.Staram się przetranswormować ,żebym mogła latać ale nie mogę,więc biegnię dalej ile sił w nogach...
Te trzy "cienie" to czarownice! Wiedziałam ,że z czarownicami nie mam szans, ale biegłam za nimi dalej. Wybiegają one ze szkoły trzymając, dziwną szklaną kulę. Nie poddaję się i biegnę dalej...
Wpadłam do dziwnego pomieszczenia...Chowam się bo widzę te czarowinice słyszę ich rozmowę. Wiem ,że jedna ma na imie Icy.Nie słyszę nic więcej więc wychodzę z ukrycia i wracam do nauczycieli.Mówię im co widziałam...
Nauczyciele są bardzo zdziwieni. Mówią coś o Więzieniu dla czarownic. Zniknęli tak szybko, że nie zdążyłam szepnąć słowa. Kazali mi udać się z powrotem na Główny Plac. Spotkałam tam moją najlepszą koleżankę- Florę. Gdy po przemówieniu jednego z nauczycieli rozeszliśmy się do swoich pokoi, okazało się, że będę miała pokój z Florą! Bardzo się cieszyłam i odrazu rozpakowałam swoje rzeczy.
Postawiłyśmy szafki kolo siebie i przysunęłyśmy łóżka.Gadałyśmy i w ogóle.Flora dostała od mamy książeczkę w której są proste zaklęcia.Wypróbowałyśmy kilka ,zadziałały chociaż czasem i mi i florze coś nie wychodziło ale to poprawiałyśmy...
Ktoś pociągnął za klamkę. Momentalnie zgasiłyśmy światło i schowałyśmy się pod kołdry. Weszła woźna, która sprawdzała, czy wszyscy już śpią. Po chwili wyszła i kontynuowałyśmy zabawę
------
Następnego dnia obudziłyśmy się bardzo niewyspane ;/ Cóż, więcej już nie będziemy siedzieć tak do późnej nocy. Rano zaczęły się lekcje.
...
(kontynuacja)


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl