#1 2009-10-03 21:39:02

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Przygoda Sisy

Budzę się myślę "dzień jak codzień" idę do łazienki,myję się.Idę do kuchni jjem śniadanie,szykuję się do szkoły myślę " dzisiaj matma - kartkówka ,i sprawdzian z historii".Przychodzę na lekcje zaczynam przyrodą.Pod koniec lekcjii zaglądam do plecaka widzę ,że zapomniałam fletu na muzykę.Zamartwiam się myślę "szkoda ,że nie umiem czarować" zamykam plecak i wychodzę na przerwę.


Are you ready?

Offline

 

#2 2009-10-03 21:48:58

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Na lekcji otwierasz plecak, patrzysz: a tam flet!! I to nie byle jaki. Śliczny, drewniany. Myślisz: Jak to się stało!? Wyjmujesz flet i kładziesz na ławce...
Po lekcji pani każe ci zostać.
- Skąd masz flet?
Odpowiadasz:
- Sama nie wiem, nagle pojawił się w plecaku...
- Ten flet nie pochodzi z Ziemi.
-... Co to znaczy!?...
- To znaczy... że jesteś czarodziejką!
Chwilę po tym:
Wszystko dookoła stało się czarne... Znikła szkoła, dziwna nauczycielka, wszystko. Poczułaś lekkie omdlenie. Po chwili wylądowałaś w Magix (tylko że jeszcze o tym nie wiedziałaś)
...


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

#3 2009-10-03 21:59:09

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Zaczęłam się rozglądać...Nie wiedziałam co się stało...Upadłam na kolana...Siedziałam tak zdziwiona,czekałam co się stanie dalej...czułam się sennie ,oczy mi się same zamykały...


Are you ready?

Offline

 

#4 2009-10-03 22:10:29

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Przez mgłę słyszałaś różne głosy. Po chwili obudziłaś się w nieznanym pomieszczeniu. Chwilę potem przyszła pielęgniarka i zapytała się jak się czujesz.
-Dobrze, ale gdzie ja jestem?!
-W Magix... nie wiesz o tym?
-A co to jest Magix?
-...
Pielęgniarka zaprowadziła cię do pani dyrektor (trafiłaś na plac szkolny Alfei) i ona wszystko ci opowiedziała o magii i Wymiarze Magix.
-A co z rodzicami? Będą się o mnie martwić!
-Zajęliśmy się już tym. Tak naprawdę, oni wiedzieli o tym, kim jesteś...
...


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

#5 2009-10-03 22:13:17

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Byłam tak zła na dyre,że aż machnęłam na nią ręką - wyleciała z niej kulka ognia...
zastanawiałam się co się stało ,ale coś mi wpadło na myśl i zaczęłam biec w nieznanym kierunku przeciskając się przez tłumy ludzi...


Are you ready?

Offline

 

#6 2009-10-03 22:20:54

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Wybiegłaś ze szkoły i za szkolne bramy...  Biegniesz (nie zwracałaś uwagi na to,  g d z i e  biegniesz) wprost na ciemną Uliczkę Czarownic. Masz załzawione oczy i nie zauważasz, na kogo wpadłaś... Podnosisz wzrok i dostajesz czymś lodowatym... To  c o ś  przykleja cię do ściany.


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

#7 2009-10-03 22:27:21

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Staram się uwolnić ,jestem coraz bardziej zła ,ogień się we mnie pali...to roztapia lód...nie wiem co robić więc krzyczę "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa" tryskają ze mnie kulki ognia i światła...w oczach jest żar...


Are you ready?

Offline

 

#8 2009-10-03 22:48:07

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Czarownica patrzyła na to z podziwem, ale i z lękiem. Starałaś się uwolnić od tego okropnego zimna.  Czarownica rzuca na ciebie jeszcze jedno mroźne zaklęcie. Tym razem jest to nie do zniesienia... Jednak po chwili czujesz lekki dreszczyk w okolicach szyi. Zrobiło ci się ciepło i przytulnie... Otworzyłaś oczy popatrzyłaś w dół. Byłaś 2 metry nad ziemią. "Wisiałaś" w powietrzu... Okazało się, że z tyłu wyrosły ci skrzydełka i masz inny strój na sobie. Zdziwiłaś się. Chwilę potem przypomniałaś sobie o czarownicy stojącej przed tobą. Uwolniłaś swój gniew i z twoich dłoni wytrysnęły czerwone płomienie... Trafiły one w czarownicę.


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

#9 2009-10-03 22:54:20

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Ona upadła i się rozpłynęła ,nie zastanawiałam się dalej nad nią ,starałam się zejść na ziemie ale nie wiedziałam jak ,nagle weszły jakieś dwie czarodziejkii przetransormowaly sie i powiedzialy mi jak to zrobić...trochę się bałam więc poprosiłam je żeby mnie asekurowały...myślałam ,że zrobią to rekoma ale one użyły mocy...


Are you ready?

Offline

 

#10 2009-10-03 22:58:53

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Okazało się, że szukały właśnie ciebie. Zaprowadziły Cię do szkoły, do twojego pokoju, a ty bez namysłu położyłaś się spać...


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

#11 2009-10-04 15:52:09

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Na zajutrz rano jak się obudziłam szukałam szczoteczki do zębów ,ale nie miałam jej...Zastanawiałam się czy ją da się wyczarować...Męczyłam się trochę ale jakoś wyszło Umyłam zęby i poszłam pod sale...Wiedziałam ,że nie spotkam nikogo z Ziemi więc siadłam w kącie pod salą...Nagle zobaczyłam Musę.Miała na sobie zupełnie inny strój niż zwykle .Podbiegłam do niej i się przywitałam.


Are you ready?

Offline

 

#12 2009-10-04 21:14:54

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Musa uśmiechnęła się do ciebie i powiedziała ci, że u niej w pokoju jest jedno wolne miejsce. Zgodziłaś się zamieszkać z nią w pokoju Rozmawiałyście razem całą drogę do pokoju. Wzięłaś rzeczy ze starego pokoju i wprowadziłaś się do Musy. Potem pobiegłyście na lekcje. Na lekcjach uczyliście się odkrywać swoje moce i umiejętności. Nie udawało ci się wyczarować jakiejś większej kuli ognia. Ale nagle: wszystkich zdziwiłaś. Utworzyłaś wokół siebie parę kul ognia i wycięgnęłaś rękę do przodu. Kule ognia zaczęły się łączyć na Twojej dłoni i powstał duży płomień, który przyciągał inne moce i zwiększał się. Nie mogłaś już go utrzymać i wypadł ci z ręki, po czym wybuchnął...


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

#13 2009-10-07 15:08:12

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Cieszyłam się ale byłam też zdziwiona.Zadzwonił dzwonek.Wszyscy wyszli ,ale mi profesor kazał zostać.Pytał skąd umiem takie rzeczy ,i mówił ,że pierwszoroczni nie mają jeszcze takich umiejętności ,nawet jeżeli ich rodzice są czarownikami.To bardzo zaawansowana magia.Mało kto potrafi przyciągać moce innych...


Are you ready?

Offline

 

#14 2009-10-10 21:39:01

May

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 87
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Po rozmowie z profesorem wyszłaś na przerwę. Kiszki zaczęły grać ci marsza, więc udałaś się w stronę stołówki. Siadłaś naprzeciwko Musy, która zapytała Cię co mamy następne i w której sali.
Po obiedzie wyszłaś na dwór. Torbę z książkami zostawiłaś przy małym krzaku róży, odeszłaś parę kroków dalej i postanowiłaś poćwiczyć czar zmieniania koloru na krzaku róży...
Zadzwonił dzwonek i pobiegłaś pędem do szkoły. Pod salą zorientowałaś się, że zapomniałaś wziąść torby...
Pędem po torbę i wybiegłaś na zewnątrz. Jednak niebo zrobiło się granatowe... Na środku placu zobaczyłaś ciskrzące się białe światło, które stawało się coraz większe i większe... Aż w końcu wyszły z niego trzy postacie. Rozpoznałaś jedną z nich... była to ta, która miała lodowe moce. Aż dreszcz przebiegł ci po plecach...
...


Witam :)
Zapraszam na www.magic-pearls.mylog.pl

Offline

 

#15 2009-10-13 13:27:13

sisa

Czarodziejka z transformacją

Zarejestrowany: 2009-10-02
Posty: 72
Punktów :   

Re: Przygoda Sisy

Starałam się skontaktować z Musą jakoś telepatycznie ale nie mogłam ,może dla tego ,że się skupić nie mogłam?!No nic...Schowałam się za krzak koło wejścia do szkoły.3 postacie zaczęły rozmawiać ale nic nie słyszłam - były za daleko.Zaczęłam się bać.Czarownice zaczęły rzucać jakieś czary na szkołę.Cały czas myślałam o Musie...Trwało to wszystko ok 5 minut.Ździwiłam się gdy zobaczyłam obok siebie Musę .Powiedziałam jej co się stało a ona szybko pobiegła po nauczycieli.Dłuższy czas nie wracali a ze mną się coś działo...Po chwili poczułam się taka lekka , okazało sie ,że byłam przetranswormowana ,unosiłam się .Nie było siły,żeby mnie nie zobaczyli więc zaczęłam rzucać ognistymi gwiazdkami trafiłam w je. One zaś zaczęły we mnie rzucać kulami z ich mocy pomyślałam "prymitywne" "jestem początkująca ale ,nie rzucam już kulami o.O"Przybiegła Musa z nauczycielami.Walka trwała.Biliśmy się wszyscy w końcu na plac zaczęli przychodzić uczniowie .Ci z transwormacją transwormowali się i pomagali.Walka była zacięta.Wkońcu upadłam bo nie miałam już siły...


Are you ready?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl